Sīkdatņu politika

SĪKFAILU POLITIKA

Sadaļas

Kas ir sīkfaili un kā mēs tos izmantojam?

Cik ilgi sīkfaili tiek glabāti?

Kāda veida sīkfaili tiek izmantoti šajā vietnē?

Kā ar trešo pušu sīkfailiem?

Kā kontrolēt un dzēst sīkfailus

Izmaiņas mūsu sīkfailu izmantošanā

Kontaktinformācija

 

Kas ir sīkfaili un kā mēs tos izmantojam?

Tāpat kā lielākā daļa tīmekļa vietņu, ko apmeklējat, mūsu tīmekļa vietne („vietne”) izmanto sīkfailus un citu tamlīdzīgu tehnoloģiju, lai, piemēram, atšķirtu jūs no citiem mūsu vietnes lietotājiem, kā arī, lai glabātu un pārvaldītu lietotāju preferences, veiktu mērķtiecīgu reklamēšanu, iespējotu saturu un apkopotu analītiskos un lietotāju datus. Tas palīdz mums nodrošināt jums labu vietnes pārlūkošanas pieredzi, kā arī uzlabot vietni.

Sīkfaili

Sīkfaili ir teksta faili ar nelielu daudzumu informācijas, kas tiek lejupielādēti jūsu ierīcē, kad apmeklējat tīmekļa vietni, vai arī iegulti tīmekļa lapā. Katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkfaili var tik nosūtīti uz izcelsmes tīmekļa vietni vai uz citu tīmekļa vietni, kas atpazīst šo sīkfailu. Sīkfaili ir noderīgi, jo tie ļauj tīmekļa vietnei atpazīt lietotāja ierīci un atcerēties jūsu darbības un preferences (piemēram, pieteikšanās informāciju, valodu, fonta izmēru un citas displeja preferences) noteiktā laika posmā.

Ja iespējams, tiek veikti drošības pasākumi, lai novērstu neatļautu piekļuvi mūsu sīkfailiem un tamlīdzīgai tehnoloģijai. Unikāls identifikators nodrošina, ka sīkfailu datiem varam piekļūt tikai mēs un/vai mūsu pilnvaroti pakalpojumu sniedzēji.

 

Mums ir vajadzīga jūsu piekrišana noteikta veida sīkfailu izmantošanai (izņemot „stingri nepieciešamos sīkfailus”, kā aprakstīts turpmāk). Jūs jebkurā laikā varat atteikties no sīkfailiem, mainot savus iestatījumus, kad atverat tīmekļa vietni, apmeklējot piekrišanas portālu vai mainot sīkdatņu iestatījumus savā pārlūkprogrammā.

Vairāk informācijas par sīkfailiem, ieskaitot to, kā skatīt jūsu ierīcē iestatītos sīkfailus, kā arī to, kā tos pārvaldīt un izdzēst, varat atrastwww.aboutcookies.org un www.youronlinechoices.eu.

 

Tīmekļa bāksignāli

 

Tīmekļa bāksignāli (tiek dēvēti arī par interneta atzīmēm, pikseļu atzīmēm un caurspīdīgajiem GIF attēliem) parasti ir caurspīdīgi grafiskie attēli, kas ir ievietoti vietnē vai e-pasta ziņojumā. Tīmekļa bāksignāli tiek izmantoti kombinācijā ar sīkfailiem, lai novērtētu tīmekļa vietņu apmeklētāju darbības. Mēs varam izmantot bāksignālus, lai iegūtu tādu informāciju kā datora, kas lejupielādēja bāksignālu saturošo lapu, IP adresi, bāksignālu saturošās lapas vietrādi URL, laiku, kad bāksignālu saturošā lapa tika skatīta, kā arī pārlūkprogrammu, ar kuru lapa tika skatīta.

 

IP adreses un vietrāži URL

 

IP adrese ir unikāls identifikators, ko noteiktas elektroniskās ierīces izmanto savstarpējai identifikācijai un saziņai internetā. Kad jūs apmeklējat mūsu vietnes, mēs varam izmantot tīmekļa bāksignālu, lai skatītu IP adresi ierīcei, ko izmantojat interneta savienojumam. Mēs izmantojam šo informāciju, lai noteiktu ierīces vispārējo fizisko atrašanās vietu un saprastu, kādos ģeogrāfiskajos reģionos atrodas mūsu vietnes apmeklētāji. Mēs varam izmantot šo informāciju, lai mainītu veidu, kādā jums attēlojam vietnes, lai uzlabotu jūsu apmeklējumu.

 

Vietrādis URL (vienotais resursu vietrādis) ir katra interneta resursa unikāls identifikators vai adrese. Būtībā tā ir jūsu apmeklētās tīmekļa lapas adrese. Mēs izmantosim šo informāciju, lai redzētu, kuras vietnes un lapas tiek apmeklētas, kā arī veidu, kādā jūs navigējat mūsu vietnē.

 

Cik ilgi sīkfaili tiek glabāti? 

Mēs izmantojam sīkfailus un tamlīdzīgu tehnoloģiju, kas palieku jūsu ierīcē tikai tik ilgi, kamēr pārlūkprogramma ir aktīva (sesijas), un sīkfaili un tamlīdzīga tehnoloģija, kas paliek jūsu ierīcē ilgāku laika posmu (pastāvīgie). Jums ir tiesības bloķēt, dzēst vai atspējot šo tehnoloģiju, ja to pieļauj jūsu ierīce. Jūs varat pārvaldīt sīkfailus un sīkfailu preferences savas pārlūkprogrammas vai ierīces iestatījumos.

Kāda veida sīkfaili tiek izmantoti šajā vietnē?

Savās vietnēs mēs izmantojam dažādu veidu sīkfailus. Lai gan tie galvenokārt strādā vienādi, ir dažas atšķirības:

Sīkfaila veids

Īss apraksts

Cik ilgi sīkfails paliek jūsu datorā?

 

Stingri nepieciešamie sīkfaili

Šie ir sīkfaili, kas nepieciešami mūsu tīmekļa vietnes darbībai. Tie ietver, piemēram, sīkfailus, kas dod jums iespēju autorizēties mūsu tīmekļa vietnes drošajās zonās, izmantot iepirkumu grozu vai elektronisko rēķinu pakalpojumus.

 

Sesijas un pastāvīgie

Analītiskie/darbības sīkfaili

 

Tie ļauj mums atpazīt un noteikt apmeklētāju skaitu un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas mūsu tīmekļa vietnē, kad to izmanto. Tas palīdz mums uzlabo tīmekļa vietnes darbību, piemēram, nodrošinot, ka lietotāji var viegli atrast meklēto. Šos sīkfailus var nodrošināt mūsu trešās puses analītisko pakalpojumu sniedzējs, taču tie tiek izmantot tikai ar mūsu vietnēm saistītiem mērķiem.

 

Sesijas un pastāvīgie

Funkcionalitātes sīkfaili

 

Tie tiek izmantoti, lai atpazītu jūs un jūsu veiktās izvēles, kad atgriežaties mūsu tīmekļa vietnē. Tādējādi mēs varam uzlabot un personalizēt mūsu saturu atbilstoši jums, uzrunāt jūs vārdā un atcerēties jūsu preferences (piemēram, valodas vai reģiona izvēli). Turklāt sīkfaili var nodrošināt pareizu noteiktas tīmekļa vietnē iegultas funkcionalitātes (piemēram, YouTube video atskaņošanu) darbību.

 

Sesijas un pastāvīgie

Sociālo mediju/kopīgošanas sīkfaili

 

Mūsu tīmekļa vietne var ietvert noteiktus sociālo mediju līdzekļus, piemēram, Facebook pogu „Patīk”, Twitter pogu „Tvītot”, LinkedIn pogu „Kopīgot” utt. Šie līdzekļi var ievākt informāciju par jūsu IP adresi, par lapu, ko apmeklējat mūsu tīmekļa vietnē, kā arī var iestatīt sīkfailu vai izmantot tamlīdzīgu tehnoloģiju, lai nodrošinātu pareizu līdzekļa darbību. Sociālo mediju līdzekļus vieso trešā puse, vai arī tie tiek viesoti tieši mūsu tīmekļa vietnē. Mēs nevaram kontrolēt, kā sociālie tīkli var ievākt un izmantot jūsu personisko informāciju. Tās izmantošana ir pakļauta sociālā tīkla konfidencialitātes politikai.

 

Sesijas un pastāvīgie

Mērķorientētie sīkfaili

 

Šie sīkfaili reģistrē jūsu apmeklējumu mūsu tīmekļa vietnē, apmeklētās lapas un saites, uz kurām esat noklikšķinājis. Mēs izmantosim šo informāciju, lai labāk pielāgotu mūsu tīmekļa vietnes un tajās parādītās reklāmas jūsu interesēm. Šajā nolūkā varam arī kopīgot šo informāciju ar trešajām pusēm.

 

Sesijas un pastāvīgie

 Vairāk informācijas par atsevišķiem sīkfailiem, ko mēs izmantojam, kā arī nolūkiem, kam mēs tos izmantojam, varat atrast piekrišanas portālā. Kā ar trešo pušu sīkfailiem?

Lūdzu, ņemiet vērā, ka arī trešās puses (ieskaitot, piemēram, reklāmas tīklus un ārējo pakalpojumu, piemēram, tīmekļa datplūsmas analīzes pakalpojumu, sniedzējus) var izmantot sīkfailus, ko mēs nevaram kontrolēt. Tie, visticamāk, ir analītiskie/darbības sīkfaili vai mērķorientētie sīkfaili.

Kā kontrolēt un dzēst sīkfailus

Pirmajā mūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma reizē jūs redzēsit uznirstošo sīkfailu paziņojumu.

Izmantojot šo tīmekļa vietni pēc piekrišanas sīkfailu paziņojumam vai pārlūkojot mūsu tīmekļa vietni pēc šī paziņojuma skatīšanas, jūs piekrītat, ka mēs izvietojam sīkfailus jūsu ierīcē saskaņā ar šīs sīkfailu politikas noteikumiem.

Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu pieņem sīkfailus, bet parasti jūs varat mainīt tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktu jaunus sīkfailus, atspējotu pastāvošos vai vienkārši informētu jūs, kad uz ierīci tiek nosūtīti jauni. Ja jūs nepiekrītat tam, ka mēs izmantojam jebkurus no iepriekš uzskaitītajiem sīkfailiem, lūdzu, atspējojiet tos saskaņā ar turpmāk norādītajām instrukcijām, lai šīs tīmekļa vietnes sīkfailus nevarētu izvietot jūsu ierīcē.

Lai to paveiktu, izpildiet jūsu pārlūkprogrammā norādītās instrukcijas (parasti atrodamas sadaļā „Palīdzība”, „Rīki” vai „Rediģēt”). Varat arī apmeklēt vietni http://www.attacat.co.uk/resources/cookies/how-to-ban, lai skatītu vairāk informācijas par sīkfailu pārvaldību. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka atsakoties no sīkfailiem vai atspējojot tos, noteikta tīmekļa vietnes funkcionalitāte var tikt zaudēta.

Turklāt, atspējojot sīkfailu vai sīkfailu kategoriju, sīkfails netiek dzēsts no jūsu ierīces. Jums tas būs jāizdara patstāvīgi pārlūkprogrammā.

Izmaiņas mūsu sīkfailu izmantošanā

Jebkādas izmaiņas sīkfailu izmantošanā šajā tīmekļa vietnē tiks publicētas šeit vai piekrišanas portālā un, ja nepieciešams, norādītas mūsu tīmekļa lapās, izceļot jebkādas izmaiņas.

Kontaktinformācija

Ja jums rodas jautājumi saistībā ar šo paziņojumu mūsu sīkfailu izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar mums: PrivacyOffice@rb.com

Varat arī rakstīt mums:

RB Global Privacy Office

Turner House

103-105 Bath Road

Slough

SL1 3UH

Plašāku informāciju par to, kā mēs apstrādājam personas datus, varat atrast mūsu paziņojumā par konfidencialitāti.

 

 

1

Sazinieties ar mums

Rakstiet mums, ja jums ir jautājumi par mūsu produktiem!